טכנולוגיה פורצת דרך

Technology

מבנה הסליל ה-H המוגן בפטנט

שיטת הטיפול הפורצת דרך של BrainsWay, המוגנת בפטנטים, מבוססת על גרייה מגנטית מוחית עמוקה ולא פולשנית (Deep TMS) ופותחת עידן חדש בתחום של גרייה מוחית ובמחקר של תחום זה. שיטת טיפול יעילה ולא פולשנית זו מפעילה מבנים עמוקים במוח באמצעות שדות אלקטרומגנטיים ממוקדים המחוללים גירוי או אינהיביציה של תאי עצב במעמקי המוח.

טכנולוגיית הדגל, Deep TMS של BrainsWay, מבוססת על סליל ה-H שמתאפיין במבנה חדשני ומוגן בפטנטים, המיועד למקסם את הגרייה המגנטית באזורים עמוקים של המוח. המכשיר כולל את המאפיינים הבאים:

  • רכיבי סליל משיקים לראש וקרובים לאזורים הייעודיים במוח
  • בסיס גמיש המותאם לצורת הראש
  • התלכדות של פולסים חשמליים מרובים מכיוונים שונים
  • רכיבי הסליל מקבילים לאזורי היעד
  • מיקום מסלולי החזרה של הפולסים החשמליים מרוחק מאזור היעד

H1 Helmet & Coil

סליל H1 לדיכאון קליני/מז’ורי ולתסמיני חרדה אצל חולי דיכאון

הטיפול של BrainsWay אושר ב-2013 על ידי ה-FDA עבור מטופלים שניסו כל מספר של תרופות נוגדות דיכאון ולא ראו שיפור באפיזודת הדיכאון הנוכחית שלהם. ולאחרונה אושר גם לטיפול בחרדה. ההתוויה של ה-FDA מבוססת על מחקר רב-מרכזי כפול מבוקר פלצבו, שנערך במשך 16 שבועות וכלל למעלה מ-200 נבדקים. המחקר מצא ירידה ברורה במדדי HDRS-21, וכן שיעורים משמעותיים של הפוגה – (32.6% ושל תגובה – 38.4%, בנקודת הסיום הבסיסית של המחקר לאחר ארבעה שבועות של טיפול אקוטי. במחקר הוכח כי הטיפול בקסדת המכילה סליל H1 של BrainsWay הנו בטוח, וכי מרבית המשתתפים נמצאו כבעלי סבילות גבוהה אליו. הסליל H1 נמצא כעת בניסויים קליניים בשלבים שונים לטיפול בהפרעה דו-קוטבית, בהפרעת דחק פוסט-טראומטית ובסכיזופרניה.

H7 Helmet & Coil

סליל H7 ל-OCD

בשנת 2018, אושרה טכנולוגיית Deep TMS של BrainsWay על ידי ה-FDA (במסלול הסיווג “דה נובו”) לטיפול בהפרעה טורדנית כפייתית. במחקר שנערך ב-11 מרכזים רפואיים ברחבי העולם, מטופלים שלא הגיבו לטיפול תרופתי ממשפחת ה-SSRI ו/או לפסיכותרפיה, וטופלו במכשיר במשך ששה שבועות רציפים, חוו הפחתה משמעותית בתסמיני ה-OCD שלהם. הטכנולוגיה של סליל H7 של BrainsWay, שנועדה במיוחד לטיפול באזור פיתול החגורה הקדמי בקליפת המוח, היא פלטפורמת ה-TMS היחידה שאושרה על ידי ה-FDA למטרת טיפול ב-OCD.

סליל ה-H לעומת הסליל הסטנדרטי בצורת הספרה 8

גירוי משופר

השדה החשמלי שהסלילים משרים, מגרה שטח גדול יותר של חומר אפור בקליפת המוח הקדם-מצחית (PFC) מזה שאליו הצליחו להגיע הסלילים בצורת הספרה 8.

הטיפולים הקצרים ביותר המוכחים קלינית

BrainsWay מספק את פרוטוקול הטיפול היחיד בשיטת TMS שאורך רק 20 דקות עבור כל המטופלים הסובלים מדיכאון קליני ותסמיני חרדה בחולי דיכאון. נתון זה מגובה בתוצאות ניסויים קליניים רב-מרכזיים.

הצעת אפשרויות נוספות למטופלים

Deep TMS של BrainsWay הוא שיטת טיפול רבת-עוצמה שתוכל/י להוסיף לארגז הכלים של המרפאה שלך.

מיקוד מהימן

סלילים בצורת 8 מועדים יותר לטעויות במיקוד. השדה המגנטי העמוק יותר והנרחב יותר המופק על ידי סליל ה-H1 הוא בעל סבירות גדולה בהרבה לגרות את האזורים בקליפת המוח הקדם-מצחית המהווים את מוקד הגרימה לדיכאון.