שאלות נפוצות של מטופלים

גרייה מגנטית מוחית עמוקה (Deep TMS) היא הליך טיפולי לא פולשני המגרה בצורה ישירה מבנים במוח הקשורים להפרעות נפשיות ובבעיות נוירולוגיות. הדבר נעשה באמצעות שדות אלקטרומגנטיים שמופקים על ידי סליל ה-H שלנו המוגן בפטנטים ונשלחים אל מבנים עמוקים במוח כדי להשפיע על פעולת תאי העצב שלהם.

למידע נוסף על שיטת Deep TMS של BrainsWay המוגנת בפטנט.

Deep TMS הוא הליך טיפולי לא פולשני, שהוכח כמשכך תסמינים של מצבים נפשיים ונוירולוגיים שונים. ההתאמה לטיפול נקבעת ע”י פסיכיאטר או נוירולוג (בהתאמה לסוג טיפול) במרפאות פרטיות או במחלקות של בתי חולים המספקות טיפולי Deep TMS. טיפול ב-Deep TMS בטוח לשימוש בשילוב עם שיטות טיפול אחרות, כגון בתרופות או בפסיכותרפיה, וכן לפציינטים שהטיפולים הללו לא עוזרים להם.

למידע נוסף על הזכאות לטיפול Deep TMS.

מחקרים קליניים רבים בכתבי-עת רפואיים בעלי שם קבעו כי הטיפול ב-Deep TMS של BrainsWay מצליח לשכך תסמינים של מצבים נפשיים ולספק למטופלים הקלה והפוגה.

למידע נוסף על היעילות של Deep TMS.

Deep TMS של BrainsWay נבדק על התוויות קליניות שונות ביותר מ-60 מחקרים קליניים שנערכו במוסדות מחקר מובילים ברחבי העולם. שיטת Deep TMS של BrainsWay קיבלה את אישור ה-FDA לטיפול בדיכאון שאינו מגיב לטיפול אחר, והן לטיפול בחרדה וזמינה ברחבי העולם.

בנוסף, BrainsWay קיבלה את אישור ה-FDA לטכנולוגיה חדשנית (סיווג “דה נובו”), כטיפול נוסף מסייע למטופלים בוגרים הסובלים מהפרעה טורדנית כפייתית (OCD).

Deep TMS הוא הליך לא פולשני שהוכח בניסויים קליניים ובמרפאות במסגרת טיפול אמיתי כבעל סבילות גבוהה. רצוי להיוועץ ברופא המספק את הטיפול, שכן הוא יידע אם Deep TMS מתאים לך, בהתבסס על ההיסטוריה הרפואית שלך.

למידע נוסף על חששות בנושא בטיחות ועל תופעות הלוואי האפשריות של טיפול ב-Deep TMS, המשיכו לקרוא.

Deep TMS של BrainsWay הוא הליך לא פולשני של גרייה מוחית לטיפול ב-MDD, חרדה וב-OCD, שאינו מצריך ניתוח או השתלה של אלקטרודות.

למידע נוסף על תופעות הלוואי של טיפול ב-Deep TMS של BrainsWay, המשך לקרוא.

גרייה מגנטית מוחית עמוקה Deep TMS, עושה שימוש בשדות מגנטיים לוויסות מבנים במוח הקשורים להפרעות מצב רוח. במהלך הטיפול, המטופלים שומעים צליל של נקישות על הקסדה ויכולים להרגיש מידה מסוימת של לחץ מעל האזור המטופל, אך התופעות האלה בדרך כלל נעלמות לאחר מספר טיפולים. הטיפול ב-Deep TMS אינו גורם לאי נוחות לטווח ארוך. קיים גם סיכון מזערי לפרכוסים (2 ל-10,000 איש).

למידע נוסף על תופעות הלוואי האפשריות של טיפול ב-Deep TMS, המשיכו לקרוא.

הטיפול ב-Deep TMS של BrainsWays הוכח כבטוח ויעיל, ואין לו תופעות לוואי סיסטמתיות ידועות. תופעת הלוואי הנפוצה ביותר מתרחשת בזמן הטיפול כאשר המטופל עשוי לחוות כאב קל או אי נוחות באזור הטיפול, והיא זמנית. לרוב, זה קורה רק בשבוע הראשון של הטיפול ב-TMS. תופעות לוואי נוספות עשויות לכלול התכווצות שרירים וכאבים בלסת. קיים גם סיכון מזערי לפרכוסים (2 ל-10,000 איש).

הטיפול ב-Deep TMS של BrainsWay מתפרש בדרך כלל על ארבעה עד ששה שבועות בשלב האקוטי. במהלך זמן זה, המטופלים מגיעים למרפאה חמש פעמים בשבוע לפגישות שאורכות כ-20 דקות. בהתאם להתוויה הרפואית שעבורה ניתן הטיפול, ייתכנו והרופא ימליץ על טיפולי שימור נוספים לאחר השלב האקוטי.

למידע נוסף על משך הטיפול ב-Deep TMS של BrainsWay, המשיכו לקרוא.

הטיפול ב-Deep TMS עושה שימוש בטכנולוגיית סלילי ה-H של BrainsWay, המוגנת בפטנט, כדי לווסת את פעילות המוח ולשפר את הבריאות הנפשית ואת הרווחה של המטופלים. במהלך הטיפול, מונחת על ראשו של המטופל קסדה שבה מובנה סליל ה-H. הסליל יוצר פולסים מגנטיים שנשלחים לאזורים ייעודיים במוח. Deep TMS הוא הליך לא פולשני, שבמהלכו המטופל יכול לקרוא או לגלוש באינטרנט. במהלך הטיפול, המטופל יחוש רעש נקישות קלות על הקסדה. כל טיפול אורך כ-20 דקות, ואחריו המטופל יכול לנהוג בעצמו ולהמשיך בשגרת יומו.

למד/י כיצד יכולה טכנולוגיית הטיפול החדשנית של BrainsWay להועיל לך עוד היום.

למידע נוסף על תהליך הטיפול ב-Deep TMS, המשיכו לקרוא.

בדרך כלל, המטופלים שומעים צליל של נקישות על הקסדה. כדי להפחית את שמיעת הצליל, המטופל מקבל אטמי אוזניים.

חלק מהמטופלים מרגישים כאב קל או אי נוחות באזור הטיפול, באופן זמני במהלך הטיפול עצמו. לרוב, זה קורה רק בשבוע הראשון של הטיפול ב-Deep TMS של BrainsWay. תופעות לוואי נוספות עשויות לכלול התכווצויות שרירים וכאבים בלסת. קיים גם סיכון מזערי לפרכוסים (2 ל-10,000 איש).

למידע נוסף על הטיפול ב-Deep TMS של BrainsWay, ניתן לפנות אלינו במספר 02-5824030 או להשאיר פרטי קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם. 

הטיפול ב-Deep TMS בטוח לשימוש בשילוב עם כל סוג של טיפול תרופתי או פסיכותרפי. Deep TMS הוא טיפול לא פולשני ונמצא כי הוא יעיל בטיפול במגוון מצבים נפשיים ונוירולוגיים, בשילוב עם שיטות טיפול אחרות או כטיפול עצמאי.

למידע נוסף על שלוב הטיפול ב-Deep TMS עם טיפול תרופתי.

בניסיון לתת מענה לדרישה ההולכת וגוברת לטיפול ב-Deep TMS, השקיעה חברת BrainsWay מאמצים כדי להבטיח את זמינות הטיפול במספר הולך וגדל של מרפאות בקהילה, במרכזים לבריאות הנפש ובמחלקות בריאות הנפש של בתי חולים ציבוריים והן במרפאות פרטיות. ניתן למצוא באתר רשימה מפורטת של מרפאות ובתי חולים.

למידע נוסף על הטיפול ב-Deep TMS באזורך.

מרבית המטופלים בתחום בריאות הנפש מודעים לאפשרויות של פסיכותרפיה ושל טיפול תרופתי, אך לא בטוח שהם מכירים את שיטת הטיפול הפסיכיאטרי גרייה מוחית עמוקה Deep TMS למצבי דיכאון קליני, חרדה ו-OCD.

למידע נוסף על טיפול פסיכיאטרי בגרייה מוחית עמוקה Deep TMS ועל היתרונות שלו.

Deep TMS של BrainsWay קיבל את סימון ה-CE לטיפול במגוון הפרעות:

אלצהיימר

אוטיזם

הפרעה דו-קוטבית

כאב כרוני

דיכאון קליני וחרדה

פרקינסון

הפרעת דחק פוסט-טראומטית (PTSD)

סכיזופרניה (התסמינים השליליים)

הפסקת עישון

אירוע מוחי

טרשת נפוצה

הפרעה טורדנית כפייתית (OCD)

Deep TMS של BrainsWay אושר על ידי ה-FDA לטיפול בדיכאון עמיד לטיפולים אחרים ובהפרעה טורדנית כפייתית (OCD).

בעוד שהטיפול בנזעי חשמל ECT כרוך בגרימת פרכוסים, הטיפול ב-Deep TMS של BrainsWay מגרה אזורים במוח באמצעות פולסים מגנטיים קצרים במשרעת (אמפליטודה) דומה לזו שמשמשת במערכות MRI. מחייב הרדמה מלאה ועלול להיות כרוך בתופעות לוואי חמורות, לרבות אובדן זיכרון, בעוד ש-Deep TMS של BrainsWay אינו מצריך הרדמה כלל, אינו משפיע על הזיכרון ומוכח כבעל סבילות גבוהה באופן כללי.