הודעה ללקוחותינו בדבר נגיף הקורונה

Coronavirus

BrainsWay ממשיכה לעקוב מקרוב אחר ההשפעה המתפתחת של מגיפת הקורונה. הבריאות והרווחה של הלקוחות שלנו ושל המטופלים להם הם מעניקים שירות ושל העובדים שלנו ומשפחותיהם נמצאת בעדיפות עליונה עבורנו.

אנחנו ב-BrainsWay תורמים את חלקנו למזעור ההתפשטות של נגיף הקורונה, באמצעות:

  • עדכון העובדים: מסרנו לעובדים את ההנחיות הספציפיות של ה-CDC (המרכז הלאומי האמריקני לבקרת מחלות ומניעתן) ואנחנו ממשיכים לעדכן אותם מדי כמה ימים.
  • עבודה מרחוק: אנחנו נוהגים בהתאם למדיניות הריחוק החברתי, ומצמצמים ככל שניתן את הפגישות הפרונטליות. רבים מהעובדים שלנו עברו לעבודה מהבית בתקופה זו, ואלו שחייבים לספק שירות פרונטלי ללקוחות שלנו נוקטים אמצעי זהירות כדי למזער את הסיכון להדבקה.
  • אירועים חיצוניים: אנחנו משתתפים באירועים חיצוניים (תערוכות מקצועיות, ועידות וירידים) באופן וירטואלי, ככל שמתאפשר.

אנחנו מבינים את מלוא כובד המשקל ואת החשיבות שיש להמשך קבלת הטיפול Deep TMS עבור המטופלים, ולכן BrainsWay ממשיכה לעבוד באופן מלא ולמלא את מחויבותה ללקוחותינו ככל יכולתה.

בנוסף, ידוע לנו שכיום, יותר מתמיד, יש חשיבות מכרעת לשירות שהענף שלנו מספק. ידוע לנו שאתם, המטפלים, מצויים בחוד החנית של המלחמה בבעיות נפשיות, ומספקים טיפולים קריטיים למטופלים רבים הנאבקים בדיכאון עמוק חרדה וב-OCD. חשוב לנו להביע את ההערכה וההערצה שלנו כלפיכם על כל מה שאתם עושים למען המטופלים.

אנחנו ב-BrainsWay מתגאים בשיתוף הפעולה העמוק עם רבים מכם באמצעות הענקת הכלים, התמיכה והשירותים, והכי חשוב, התקווה, לאנשים הרבים התלויים בכם לשיפור חיי היומיום שלהם. אנחנו מודים לכם על המאמץ המתמשך.

למידע נוסף ולהמלצות בנושא התקשורת עם מטופלים בתקופת מגיפת הקורונה

BrainsWay ממליצה לערוך מספר התאמות שעשויות לסייע למרפאות Deep TMS להקטין את הסיכון להדבקה בנגיף הקורונה בשטחן